„Noi vrem să renovăm o școală!” Aveam 14 ani cînd eu și alți elevi i-am spus Primarului Sectorului 2 acest lucru. A rîs de noi. Și totuși am făcut-o, fără ajutorul lui. Citiți pînă la capăt, vă rog. Se…
Browsing Tag
„Noi vrem să renovăm o școală!” Aveam 14 ani cînd eu și alți elevi i-am spus Primarului Sectorului 2 acest lucru. A rîs de noi. Și totuși am făcut-o, fără ajutorul lui. Citiți pînă la capăt, vă rog. Se…