Diverse

practica ne omoara

Eu am teorii despre multe lucruri. Am, de exemplu, „teoria celor 4 piloni” despre gestionarea timpului intre oamenii din viata ta si, cea mai tare, „teoria surselor de fericire” care are la baza o formula matematica si se refera la felul in care se ajunge la fericire. Adica sunt putin nebuna si buna la teorie, mai putin la practica, asta vreau sa spun. 🙂 Si imi place sa pun ideile in formule matematice. And that’s all I had to say about that, vorba lui Forrest.

You Might Also Like

9 Comments

  • Reply
    bastylica
    10/12/2007 at 12:40 AM

    teorie, la teorie sunt multi buni, dar nu trebuie sa ignoram practica…

  • Reply
    Mihai
    10/12/2007 at 12:41 AM

    link pls! vrem si noi sa fim fericiti!

  • Reply
    Claudiu
    10/12/2007 at 9:15 AM

    Hmm… si nu ne spui si noua formula fericirii?
    Fac colectie, nu demult am aflat despe ecuatia anti-viata, cu care pot sa distrug universul: http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-life_equation

  • Reply
    len
    10/12/2007 at 11:30 AM

    The difference between theory and practice, is that, theoretically, there is no difference 🙂

  • Reply
    TwoTimesBaby
    10/12/2007 at 12:35 PM

    care e teoria celor 4 piloni?

  • Reply
    andressa
    10/12/2007 at 4:22 PM

    Nu dau teoriile.

  • Reply
    kokolosh
    10/12/2007 at 5:44 PM

    asa zic si io cand inventez ceva…hahahhah…auzi…cica „nu dau teoriile”….hahahhahha

  • Reply
    gigel
    10/12/2007 at 5:54 PM

    forrest who ?

  • Reply
    Viorelia
    10/12/2007 at 6:11 PM

    eu sunt ferm convinsa ca matematica e singura forma de a nu fi nebun…

    in alta ordine de idei, imi place mult blogul tau :)felicitari! uneori citesc si ma simt surpinsa sau mai bine spus, prinsa 🙂 asa ca o musculita in insectar..

  • Leave a Reply