Eu am teorii despre multe lucruri. Am, de exemplu, „teoria celor 4 piloni” despre gestionarea timpului intre oamenii din viata ta si, cea mai tare, „teoria surselor de fericire” care are la baza o formula matematica si se refera la felul in care se ajunge la fericire. Adica sunt putin nebuna si buna la teorie, mai putin la practica, asta vreau sa spun. 🙂 Si imi place sa pun ideile in formule matematice. And that’s all I had to say about that, vorba lui Forrest.

9 Comments
bastylica
10/12/2007 at 12:40 AMteorie, la teorie sunt multi buni, dar nu trebuie sa ignoram practica…
Mihai
10/12/2007 at 12:41 AMlink pls! vrem si noi sa fim fericiti!
Claudiu
10/12/2007 at 9:15 AMHmm… si nu ne spui si noua formula fericirii?
Fac colectie, nu demult am aflat despe ecuatia anti-viata, cu care pot sa distrug universul: http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-life_equation
len
10/12/2007 at 11:30 AMThe difference between theory and practice, is that, theoretically, there is no difference 🙂
TwoTimesBaby
10/12/2007 at 12:35 PMcare e teoria celor 4 piloni?
andressa
10/12/2007 at 4:22 PMNu dau teoriile.
kokolosh
10/12/2007 at 5:44 PMasa zic si io cand inventez ceva…hahahhah…auzi…cica „nu dau teoriile”….hahahhahha
gigel
10/12/2007 at 5:54 PMforrest who ?
Viorelia
10/12/2007 at 6:11 PMeu sunt ferm convinsa ca matematica e singura forma de a nu fi nebun…
in alta ordine de idei, imi place mult blogul tau :)felicitari! uneori citesc si ma simt surpinsa sau mai bine spus, prinsa 🙂 asa ca o musculita in insectar..